Zayıflamak İçin Karbonatlı Su!

Yaz ayları yaklaşıyor. Zayıflamak isteyen pek çok insan şimdiden diyetlere başladı. Pek çoğu zaten yaptığı diyetlerine devam ediyor. Pekiş zayıflamak için neler yapılabilir. Televizyonlarda ve internette görülen zayıflama hikayelerinin hepsi doğru mu? Zayıflamak isteyenler hangi karışımları yapmalı? Zayıflama çabası içerisinde olan pek çok insan birbirinden farklı yollar ve diyetler denemektedir.

Bazı karışımların ve suların zayıflattığını düşünen insanlar zayıflama suları içmektedir. Peki evde kendi başımıza hazırlanabilecek zayıflama karışımları var mıdır? Kilo vermek için karbonatlı su nasıl yapılır? Karbonatlı su zayıflatır mı?

Doğal bir yolla asit-baz dengesine müdahale etmek ve metabolizma hızını artırmak için karbonatlı su içilebilir. 1lt suya bir tatlı kaşığı karbonatı koyun ve eritene kadar karıştırın. Bu karışımdan günde 2,5 lt için. Sabah kahvaltıdan yarım saat önce yarım lt karbonatlı sudan içip kahvaltını ardından yaparsanız daha etkili olacaktır. Zayıflamanın yanısıra doğal karbonatlı su vücutta bulunan şişlikleri için de etkili olacaktır. Olağan dışı gelişmelerde doktorunuza danışın. Zayıflamak istemeniz gayet anlaşılabilir bir durum fakat bunu sağlıklı bir şekilde yapmak önemlidir. Vücuda gerekli olan vitamin ve proteinleri almayı ihmal etmeyin. Diyetlerinizi bu bilinçle hazırlayın. İhtiyaç duyduğunuzda doktora başvurun. Düzenli spor yaparak zayıflayın.

Advertisement

No comments.

Leave a Reply